Field Service Engineer

Field Service Engineer Working as a Service Engineer at Huisman means you will be responsible for helping our clients using and maintaining our equipment. As a service engineer you will perform services, troubleshooting, commissioning and testing of the biggest offshore equipment in the world. In this role you are the ambassador of our company with…

Tryskač

Co vás čeká: Před prováděním povrchové úpravy kovů je třeba každý dílec zbavit nečistot a poté mechanickým tryskáním dokončit celkovou očistu dílce. Ideální kandidát by měl splňovat následující požadavky: Výuční list nebo SŠ vzdělání; Zkušenost s ručním tryskáním (velkou výhodou); Jeřábnický a vazačský průkaz, průkaz na řízení VZV (platné průkazy výhodou); Aktivní přístup k práci,…

Lakýrník

Co vás čeká: příprava povrchu; výběr správné techniky a technologie aplikace barvy; příprava 2k mokré barvy dle specifikace; provedení nástřiků/nátěrů dle specifikace; zodpovědnost za kvalitu nástřiku/nátěru jednotlivých vrstev (odpovídající tloušťka, vizuální kontrola); údržba pracovních prostředků v dobrém technickém stavu, zajištění pořádku na pracovišti (likvidace zbytků barev, obalů a spotřebovaných materiálů). Ideální kandidát by měl splňovat…