Jsme společnost, která podporuje snaživé a perspektivní mladé lidi. V Huismanu proto dáváme prostor také studentům a absolventům, kterým nabízíme různé formy spolupráce, které jsou v mnohém ohledu specifické. 

Exkurze

V případě zájmu je možné domluvit exkurzi pro studenty středních škol s technickým zaměřením.

Na exkurzi studentům poskytneme základní údaje o společnosti a také je možné absolvovat prohlídku výrobních hal. V případě zájmu využijte kontaktní formulář.

 

Praxe a brigády

Naše společnost je zaměřena na unikátní segment trhu.  Našimi klienty jsou velké mezinárodní firmy s vysokými požadavky na kvalitu výroby a s ní spojené dodržování vysokých standardů.  V Huismanu jsme přesvědčeni, že praxe nemusí být nutné zlo, ale zábava! Umožníme vám získat první pracovní zkušenosti s reálným pracovním prostředím a plněním pracovních úkolů – od těch jednodušších až po složitější. Studentům se zaměřením na strojní konstrukci můžeme nabídnout cenné teoretické i praktické znalosti.  Praxe v této oblasti samozřejmě vyžaduje snahu a motivaci. V minulosti se několikrát stalo, že studenti prokázali svou šikovnost a nyní jsou plnohodnotnými pracovníky společnosti.

 

Diplomové práce a stáže

Průběžně nabízíme témata, u kterých si umíme představit spolupráci na diplomové práci. Stejně tak uvítáme vaši iniciativu. Pošlete nám konkrétní téma a my zkusíme najít zaměstnance, který s vámi bude na diplomce spolupracovat. V případě zájmu využijte kontaktní formulář zde na stránce.

Upozornění

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Váš telefon (vyžadováno)

    Mám zájem o(vyžadováno)

    Váš dotaz