Huisman: Český strojírenský expert světové úrovně

V tom, co děláme, jsme jedni z nejlepších na světě. Naše špičkové výrobky najdete v Mexickém zálivu, u pobřeží Afriky, na amerických ropných polích, v západní Austrálii nebo v dalekém Hongkongu. Ve Sviadnově navrhujeme a vyrábíme námořní jeřáby s nosností odpovídající váze 46 Boeingů 747-8, ropné vrtné soupravy vrtající šest kilometrů pod zemský povrch nebo pokládkové systémy pokládající potrubí na dna nejhlubších světových oceánů. Jsme strojírenští průkopníci a inovátoři.

Naše hi-tech výrobky vznikají v moderním konstrukčním a vývojovém centru. Zaměstnanci pracují v mezinárodních týmech a jsou v každodenním kontaktu se světovou technickou elitou. Nadaní čeští technici tráví na prestižních projektech tisíce hodin pečlivé a odborné práce. Naši zaměstnanci jsou zárukou našeho úspěchu.

Ve Sviadnově jsme se podíleli na výrobě těch největších pozemních a námořních jeřábů. Se zdviženým ramenem ční nad mořskou hladinou do výšky 210 metrů. Světový rekordman unese 10 000 tun a jeho domovem se stalo plavidlo dlouhé 214 metrů a široké téměř 100 metrů.

Specialitou českého Huismanu jsou ropné vrtné soupravy LOC. Mobilní souprava pro těžbu ropy vznikla kompletně u nás a má u zákazníků obrovský úspěch. Zkušební vrty provádíme přímo v areálu. Sviadnovští experti vyvinuli také unikátní simulátor vrtné soupravy pro zaškolování vrtařů. Je to první zařízení svého druhu na světě. Učí se na něm vrtat těžaři z celého světa.

Získali jsme vedoucí postavení na trhu pokládkových systémů pro pokládání potrubí do hlubokých mořských a oceánských vod. Nejmodernější systémy kombinují několik metod pokládání potrubí na palubě jedné lodi. Některé součásti zařízení váží až 75 tun. Máme prsty i v několika speciálních projektech. Například jsme vyrobili část zařízení k vyzdvižení atomové ponorky Kursk.

Huisman v číslech
0
let od založení společnosti Huisman v Holandsku
0
let od založení Huisman Czech Republic ve Sviadnově
0
metrů čtverečních má náš areál ve Sviadnově
Průběh výběrového řízení

Zašlete Váš životopis skrze registrační formulář u vybrané pracovní pozice. Všichni naši uchazeči dostanou zpětnou vazbu o tom, zda se dostali nebo nedostali do užšího kola výběrového řízení.

Jestli patříte mezi ty, kteří se dostali do užšího výběrového řízení, pozveme Vás telefonicky na osobní pohovor. U pozice Svářeč před samotným pohovorem absolvujete praktickou zkoušku. U pohovoru proberete s personalistou a případně vedoucím zaměstnancem, jakou máte dosavadní praxi, znalosti a také, jaké máte očekávání od vybrané pracovní pozice.

Pokud se jedná o odbornější pozici nebo pozici vedoucího, můžete očekávat i další kolo osobního pohovoru. Připravte se také na to, že se bude mluvit anglicky nebo proběhne praktický test odborných znalostí.

Zpětnou vazbu o výsledku osobního pohovoru dáváme každému uchazeči. Pokud si vybereme právě Vás, očekávejte od nás pracovní nabídku.

Po přijetí pracovní nabídky je nezbytné, abyste absolvoval vstupní lékařkou prohlídku u našeho poskytovatele pracovně-lékařských služeb.

Po úspěšném absolvování vstupní lékařské prohlídky již nic nebrání podpisu pracovní smlouvy a dalších dokumentů souvisejících s pracovním poměrem u nás. Dále Vás budeme informovat o harmonogramu prvního nástupního dne.

První den na Vás čeká celodenní vstupní školení, kde se dozvíte základní informace o naší společnosti a veškeré podrobnosti, které Vám usnadní začátky. Získáte přehled o společnosti, zúčastníte se školení BOZP a PO a mnoho dalšího. 

Další dny se Vám bude věnovat Váš přímý nadřízený nebo kolega, který bude mít na starosti Vaše zaučení.