Work&Life Balance: V Huismanu práce není všechno

Moderní pracoviště kousek od beskydských vrcholů, přátelská atmosféra, pravidelné sportovní a kulturní akce pro zaměstnance. I když to zní jako klišé, opravdu se snažíme, aby naši zaměstnanci chodili do práce rádi.

 

Sviadnov – brána do Beskyd

Společnost Huisman sídlí ve Sviadnově u Frýdku-Místku v malebném podhůří Moravskoslezských Beskyd. Ty představují pro rodiny s dětmi ideální místo pro zdravé bydlení v přírodě nebo perfektní cíl víkendových výletů.

Mladým, sportovně založeným zaměstnancům pak poskytují dokonalé sportovní vyžití – sjíždění lesních stezek na kole, výšlapy na Lysou horu, běžkování po horských hřebenech, lyžování na desítkách upravených sjezdovek nebo třeba účast v extrémním závodě Beskydská sedmička po sedmi nejvyšších vrcholech Beskyd.

 

Za nákupy a kulturou do Ostravy

Ze Sviadnova je to 20 minut jízdy do Ostravy, kam můžete vyrazit za kulturou, nákupy nebo sportovními aktivitami. Moravskoslezská metropole se v posledních letech rychle rozvíjí a už dávno není „černým městem“.

Za kulturou se můžete vydat do některého ze čtyř divadel, pěti kin, desítek hudebních klubů nebo v létě na hudební festival Colours of Ostrava. Ve městě se nachází řada sportovních hal a sportovišť pro aktivní odpočinek. Na své si ale přijdou i „pasivní“ fanoušci sportu – ať už při domácích utkáních fotbalového klubu FC Baník Ostrava, hokejistů HC Vítkovice Steel nebo atletické Zlaté tretry, na kterou se pravidelně každý rok sjíždí největší atletické hvězdy z celého světa.

 

Firemní akce pro zaměstnance

Kromě standardních zaměstnaneckých benefitů připravujeme pro naše zaměstnance zajímavé kulturní, sportovní nebo společenské akce. V zimních měsících si mohou zaměstnanci zahrát badminton, bowling nebo si zabruslit v hale Polárka ve Frýdku-Místku i se svými rodinnými příslušníky. V létě organizujeme letní kino nebo také sportovní turnaje. V průběhu celého roku mohou navíc naši zaměstnanci využívat slevy na vstupném do vybraných sportovních areálů. Pro rodiny zaměstnanců každoročně organizujeme Mikuláše.